Pravděpodobně český malíř 1. poloviny 18. století
Párové obrazy - Zuzana a starci a David a Betsabé, nesignováno, olej/plátno, 63 x 48 cm, sklo, poškozené rámy (Šm)
Prohlášeno kulturní památkou
03.12.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 60.000,-
CZK 90.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 60.000,-
Prohlášeno kulturní památkou
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |